Startliste – lengde Kvinner U20 og Menn U20

Startliste: Lengde, Gruppe 1- Kvinner U20

1- Malene Kollberg- Hellas IF

2- Karoline Jæger- Aremark IF

3- Ine Marie Lodén Vidvei- Sandnes IL

4- Hilda-Lovise Rissnes Riise- Gneist IL

5- Anna Garnes Kleven- Dimna IL

6- Rachel Ombeni- Gular IL

7- Kristina Stensvoll Reppe- Ranheim IL

8- Hannah Rimstad Steffensen- Fana IL

9- Thale Leirfall Bremset- Stjørdal FIK

10- Celine Furdal Lyngholm- Haugesund IL

11- Andrea Thorsheim- Norna Salhus IL

12- Johanne Rise Kvalen- Dimna

13- Iben Carnhed – Bækkelagets SK

14- Lisa Wilker- Tingvoll IL

15- Jennifer Charoenchon Mjøs – Fana IL

16- Silje Sneve- Fagernes IL

17- Kornelia Roppen- Dimna IL

 

Lengde gruppe 2- Kvinner U20

1- Lea Mathilde Trong-Johansen- Tyrving IL

2- Mia Guldteig Lien- Ranheim IL

3- Emma Moldestad Abotnes- Fana IL

4- Mia Evensen- FIK Orion

5- Andrea Kristiane Dammen- Tyrving IL

6- Liv Karoline Grimstad – Ranheim IL

7- Kristine Moland Leiknes- Sørild FIK

8- Unna Haukanes- Gneist IL

9- Thea Leirfall Bremset- Stjørdal IL

10- Synne Eikeland- Sandnes IL

11- Sigrid Kleive- Ålesund FIK

12- Lise Hornnes- Otra IL

13- Emilie Tveitå- Otra IL

14- Caroline Amalie Sætre- Dimna IL

15- Maria Aaberg- Tyrving IL

16- Maja Emilia Medic- Lyngdal

17- Birgitte Kjuus- Ullensaker/Kisa IL

18- Henriette Jæger- Aremark IF

 

Lengde gruppe 1- Menn U20

1- Johan Magnus Bjørgan- Fana IL

2- Gjert Høie Sjursen- Gneist IL

3- Olav Kvåle Gissinger- Ranheim IL

4- Jonas Nuland Ræstad- Haugesund IL

5- Håvard Becker – Sem IF

6- Sander Aae Skotheim- Tjalve, IK

7- Pawel Kucaj- Haugesund IL

8- Muamba Caleb Kongolo- Søndre Land IL

9- Henrik Flåtnes- Tønsberg Friidrettsklubb

10- Sondre Mogens Guttormsen- Ski IL

11- Aanund Olavson Tveitå- Otra IL

12- Markus Rooth- Tjalve IK

13- Myron Weinberg- Kristiansands IF

14- Ludvig Elias Engen- Askim IF

15- Oliver Engen- Krødsherad

 

Lengde gruppe 2- Menn U20

1- Erlend Bolstad Raa- Fana IL

2- Steffen Peder Gaustad- BUL IL

3- Sivert Fløgstad Sellevold- Gular IL

4- Per Ellef Ryen Aalerud- Ås IL

5- Sondre Mjølkarlid- Hattfjelldal IL

6- Tobias Heskestad- Strindheim IL

7- Jonas Berggård Skåden- Sandnes IL

8- Eskil Reier Njerve- Gular IL

9- Abraham Sandvin Vogelsang- Tjalve IK

10- Markus Aalo Flood- Haugesund IL

11- Fabian August Furnes Warpe- Laksevåg TIL

12- Aroran Anthony Philip- Tyrving IL

13- Sondre Vie Ytrearne- Fana IL

14- Magnus Reigstad – Osterøy IL

Leave a Reply